Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
GALERIA
ZAWODNICY
STARTY
CIEKAWOSTKI
KATALOG
STRON WWW
Igrzyska młodzieży - MP młodzików, juniorów, seniorów w b. alpejskich

 9-10.08.08r. w Międzygórzu odbyły się Igrzyska dzieci i młodzieży - Mistrzostwa Polski młodziczek  i młodzików w biegach anglosaskich, Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, juniorów, seniorów w biegach alpejskich. Na tych zawodach bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy. Najlepiej spisała się Natalia Wacławska zajmując w juniorkach młodszych, która zajęła I miejsce i kwalifikując się MŚ w biegach górskich w Crans  Montana (Szwajcaria)

komunikat zawodów

Mistrzostwa Polski Juniorów  Toruń 01.08.2008
komunikat zawodów

 

Złoty medal Natalki Wacławskiej na XIV OOM w Bydgoszczy - 27.07.08

  Na odbywającej się (25-27.07.br.) w Bydgoszczy XIV Ogólnopolskie  Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce (najważniejszej dla młodzieży imprezie sportowej w Polsce) nasza reprezentantka Natalia Wacławska - MKS "Halicz" Ustrzyki Dolne w biegu na dystansie 3 km juniorek młodszych z  czasem 10:08,24 zdobyła złoty medal.  Natalka na mecie wyprzedziła o 6,6 sek. Julitę Kotecką z AKL Ursynów Warszawa oraz o 11,3 s. Jolantę Paszko z UKS Jedynka  Szczecinek. Natalka Wacławska potwierdziła tym samym wysoką formę jaką     prezentuje w tym sezonie. Z relacji naszego trenera Grzegorza Oleksyka, Natalka   zaatakowała na 600m przed metą, uzyskała ok. 40m przewagę i nie oddała jej do mety. Bieg ten prowadzony był na miejsca, lecz z tą formą w biegu prowadzonym w innej formie Natalka bez większych problemów mogłaby osiągnąć czas poniżej 10 min. Łącznie reprezentanci naszego województwa zdobyli 2 złote medale (II Sonia Małek z CWKS Resovia Rzeszów w skoku wzwyż), 1 srebrny i 2 brązowe. W klasyfikacji punktowej Podkarpacie zdobyło 167,5 pkt, co dało 8 miejsce.

Pozostałe informacje na str.:


www.forsport.info

Więcej 

foto na galeria

 
Mityng Wakacyjny POZLA - 19.07.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

 

Miting LA - Sosnowiec, 28.06.08r


Ponad 400 lekkoatletów z 45 klubów Polski południowej wystartowało w Mityngu lekkoatletycznym na stadionie MOS w Sosnowcu. Na zawodach tych startowali reprezentanci naszego klubu.

Wyniki  naszych zawodników:

Hubert Wiktorski   - 1500m - 4,00,74  
Jarosław Stadnicki  - 1500m - prowadził Hubertowi
Patryk Armaciński - 1500m - 4,36,58  
Marta Orłowska   - 800m - 2,21,28  
Iwona Stadnicka  - 800m - 2,40,05  
Igor Majer    - 800m - 2,24,31  
Patryk Lachowski   - 800m - 2,30,05  
Anita Wacławska  - 2000m prz. - 7,36,82  
Katarzyna Karpińska  - 2000m prz. - 8,41,32  

uwaga!!! czasy pisane z pamięci i mogą być nieprecyzyjne.

komunikat z zawodów

Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Juniorów Młodszych- 22.06.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

 

Natalia Wacławska zajęła III miejsce w Trójmeczu ITA-ESP-POL w Mediolanie

14.06.2008 odbył się mecz polskiej reprezentacji juniorów młodszych (U 18) z drużynami Włoch i Hiszpanii (poza konkursem wystartowała także reprezentacja Lombardii. Zawody rozegrane zostały na kameralnym stadionie w miasteczku Chiuro u podnóża Alp, około 150 km od Mediolanu. Polskie zespoły juniorek i juniorów U-18 odniosły zwycięstwa w tym trójmeczu. Chłopcy pokonali Włochów jednym, a Hiszpanów 32 pkt. Dziewczęta zakończyły rywalizację z przewagą 20 pkt nad Włoszkami i 59 pkt nad Hiszpankami. Mimo lepszej aklimatyzacji zespołu włoskiego i zmęczenia Polaków długą podróżą w przeddzień zawodów (spóźnienie samolotu spowodowało, że nasz zespół dotarł na miejsce dopiero po godzinie 22), nasi lekkoatleci zaczęli mecz od razu od mocnego uderzenia. Już w pierwszej konkurencji, biegu dziewcząt na 1500m, zwycięstwo z czasem 4:35.68 odniosła Lena Płaczek, II miejsce zajęła Gil Nurii z Hiszpanii, a trzecie miejsce nasza zawodniczka (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) Natalia Wacławska z czasem 4:35.94 - 5 setnych sekundy wolniej niż Hiszpanka. Z całą pewnością Ustrzyki mogą być dumne z występu Natalki - gratulujemy.

Finał Krajowy Mistrz. Polski Biegów Przełajowych -  Kołobrzeg, 10.06.2008r.

Zawody odbyły się 10 czerwca br. w Kołobrzegu. W imprezie tej udział wzięła 9 osobowa reprezentacja województwa podkarpackiego, która do miejsca imprezy przybyła po 18 godzinnej podróży. Skład reprezentacji w większości stanowili zawodnicy MKS "Halicz" Ustrzyki Dolne - sekcje LA i narciarstwa biegowego oraz zawodnik z KKB - MOSiR Krosno.  Mimo przemęczenia podróżą nasi zawodnicy kończyli swoje biegi z sukcesami. Najlepiej spisała się Marta Orłowska, która w biegu dziewcząt - 15 latek - dystans ok. 1600m,  wygrała w mocno obsadzonej konkurencji, między innymi z zawodniczkami z gminy Wschowa, którą reprezentował LKS "Osowa" Sień, Wodzisławia, Szczecina, Gryfina itp. - tj. znaczących ośrodków lekkoatletycznych w Polsce. Bardzo dobrze pobiegł inny reprezentant w. podkarpackiego Mateusz Kielar - KKB - MOSiR Krosno, który w grupie chłopców 15 latków na dyst. 2200m zajął II miejsce. Ww. zawodnicy oprócz medali, nagród rzeczowych otrzymali bardzo cenną nagrodę, tj. 10 miesięczne stypendium (300 zł/ miesięcznie). Biegacze Ci stypendium to - zgodnie z ideą tej nagrody - otrzymają od momentu rozpoczęcia nauki w szkole średniej. Również dzielnie walczyli pozostali nasi reprezentanci. W biegu 14 latków bardzo dobre 5 miejsce zajął Patryk Lachowski - MKS "Halicz" s. LA. W tej samej grupie 13 był Mateusz Nieśpiał a 18 Igor Majer. W biegu dziewcząt - 15 latek dobre 8 miejsce zajęła Paula Socha. Natomiast w biegu 14 latek Małgorzata Szczyrba byłą 11, Rokicka Patrycja 14, a Kamińska Katarzyna 21. Ogółem biegi ukończyło 110 zawodników i zawodniczek - reprezentantów 10 województw, w których przebiega granica naszego państwa.

POBIERZ KOMUNIKAT

III  Bieg Kwietny 2008, Zadwórze - Ustrzyki D. - Arłąmów

3 czerwca drogami między innymi powiatu bieszczadzkiego i gminy Ustrzyki Dolne przebiegała sztafeta dookoła Polski w ramach III edycji Biegu Kwietnego. Inicjatywa ta jest obywatelskim wyrazem hołdu dla dokonań Ojca Świętego Jana Pawła II na rzecz niepodległości Polski. Czas i miejsce trwania Biegu nawiązują bezpośrednio do pierwszej pielgrzymki Papieża-Polaka do Ojczyzny w czerwcu 1979 roku. Wydarzenie to zapoczątkowało proces duchowego odrodzenia Polaków. W wymiarze społecznym zaowocowało atrakcyjną wizją dziejów Polski, zrodziło dojrzałe postawy patriotyczne i obywatelskie, zbliżyło do siebie wiele środowisk, a wreszcie dało początek wielkiemu ruchowi Solidarności, który w następnej dekadzie pozwolił Polakom zrzucić jarzmo komunizmu i rozpocząć budowę wolnej i suwerennej Rzeczpospolite. Nasz bieg na etapie: Zadwórze - Ustrzyki Dolne - Arłamów rozpoczęliśmy zgodnie z planem o godz. 11.30 w miejscowości Zadwórze. Szarfę przejęliśmy od uczestników z gminy Czarna; w większości uczniów SP i gimnazjum Czarna - pod kierownictwem nauczyciela WF kol. Jacka Bihuna.Nasz zespół stanowili w większości zawodnicy MKS "Halicz" Ustrzyki Dolne sekcja LA oraz sekcja narciarstwa biegowego. Zawodnicy narciarze zaprezentowali się podczas biegu na nartorolkach. Cały zespół przebiegł przez nowo odnowiony ustrzycki rynek, gdzie biegnących powitał wiceburmistrz Ustrzyk Dolnych p. Jacek Przybyła oraz sekretarz miasta p. Jan Buczek (Przew. Komitetu Gminnego Biegu Kwietnego). Później na zmianę biegacze przebiegali kolejne kilometry. W miejscowości Jureczkowa dołączyła do nas grupa ze Straży Granicznej z Wojtkowej oraz uczniów gimnazjum  z Wojtkówki. Przez cały dystans towarzyszyli nam policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Ustrzykach Dolnych oraz przedstawiciele organizatorów całości biegu ze Stowarzyszenia 10 Czerwca. Bieg ukończyliśmy w miejscowości Arłamów, gdzie przekazaliśmy szarfę kolejnej gminie, tj. Fredropol. 38 zawodników z naszej grupy pokonała dystans min. 5 km, a większości przec. 8-10km, najbardziej wytrwali przebiegli dystans - w trudnych bieszczadzkich warunkach terenowych - 25 km. Na koniec biegu pecha miała jedna z zawodniczek Urszula Nycz, która już po biegu udając się obiekty OW Arłamów wywróciła się i odniosła kontuzje - przetarcia naskórka swojego barku, biodra i uda. Po biegu organizatorzy ustrzyckiego etapu zaprosili wszystkich uczestników biegu do Ośrodka Wypoczynkowego Arłamów (znanego z miejsca internowania podczas stanu wojennego przywódcy Solidarności - Lecha Wałęsy) na posiłek, gdzie przy ognisku biegacze mogli skosztować ogniskowych potraw. Na koniec wszyscy uczestnicy biegu wrócili do Ustrzyk Dolnych ok. 30 km oddalonych od Arłamowa. Bieg ten bardzo im się podobał i zadeklarowali udział w kolejnej edycji Biegu Kwietnego - 2009.

Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Juniorów - 15.06.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

 

 

Międzywoj. Eliminacje do OOM oraz MM Juniorów - 07/08.06.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

 

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Rzeszowa - 01.06.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

 

XXII Bieg im. Ignacego Łukasiewicza - 25.05.2008 Miejsce Piastowe

POBIERZ KOMUNIKAT


              Liga Młodzików woj. Podkarpackiego - 18.05.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

                 I Mityng Kwalifikacyjny POZLA - 11.05.2008 Rzeszów

POBIERZ KOMUNIKAT

                                   X Bieg Konstytucji 3 Maja - KROSNO

POBIERZ KOMUNIKAT

        IV Mistrzostw Polski w biegach górskich Góra św.Anny 12.04.2008 r.

POBIERZ KOMUNIKAT

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży SŁUPSK 5.04.2008 r.

2 km Juniorki Młodsze
3 km Juniorki Młodsze
3 km Juniorzy Młodsi
5 km Juniorzy Młodsi

 

Klasyfikacja klubów
Klasyfikacja województw

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych KWIDZYŃ 16.03.2008 r.

POBIERZ KOMUNIKAT

Międzywojewódzkie Eliminacje do OOM w Biegach Przełajowych

POBIERZ KOMUNIKAT

Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w Biegach Przełajowych Mielec

POBIERZ KOMUNIKAT

X Walentynkowy Bieg Uliczny 17.02.2008 r. Jasło

POBIERZ KOMUNIKAT

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Jun.Mł. SPAŁA

Natalia Wacławska zdobyła srebrny medal na dystansie 2000 metrów.Zabrakło zaledwie 0:00.04 do złotego medalu.
Pełne wyniki w komunikacie

POBIERZ KOMUNIKAT

Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Jun.Mł-20.01.2008 Mielec

Ostatni sprawdzian przed Halowymi Mistrzostwami Polski dla ustrzyckich biegaczy, po tygodniowym obozie.
Wyniki w komunikacie

POBIERZ KOMUNIKAT

Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów-12.01.08 Mielec

Pierwszy start w nowym sezonie zawodnicy Halicza odbyli w mieleckiej hali.
Wyniki do zobaczenia w komunikacie

POBIERZ KOMUNIKAT

SPONSORZY

• Dalej •

 

Pamo Plast

Gmina Ustrzyki Dolne

 

W dziale "GALERIA" znajdziecie zdjęcia z imprez z naszym udziałem

W dziale "STARTY" znajdziecie komunikat z zawodów, w których uczestniczą zawodnicy z naszego klubu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

• Dalej •

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Do góry strony OPYRIGHT BY PEJA ALL RIGHTS RESERVED